Maxime van der Vlist

Dressuur Amazone

Maxime kennen jullie waarschijnlijk van haar successen met haar Grand Prix paard Bailey, onder meer 3x een zilveren europees kampioenschaps medaille, Nederlands Kampioen, gouden medaille tijdens CHIO Aachen en ze hebben maar liefst een half jaar op nummer 1 gestaan op de wereldranglijst U25! Met haar nieuwe topper Living Legend die nu pas 8 jaar is, hoopt ze een goede opvolger te hebben als Grand Prix paard.

Maxime van der Vlist is opgegroeid in het Nederlands/Belgische grensdorpje Baarle-Nassau/Hertog. Paardrijden zit in haar bloed en is haar passie. Ze is begonnen met paardrijden op 3-jarige leeftijd op haar Mini Shetlander hengstje Charlie.

In juli 2019 is Maxime voor haarzelf begonnen. Een grote droom die uitkwam! Met veel plezier en enthousiasme werkt Maxime elke dag met de paarden die zij op stal heeft staan, zowel haar eigen paarden als paarden van eigenaren. Daarnaast geeft zij ook met veel plezier trainingen aan al haar leerlingen die ze ook begeleid op wedstrijd.

Social media kanalen

Meer info of Maxime van der Vlist boeken?

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer informatie of een offerte aanvragen?

Zoek je een energiek team om jouw event, bedrijf of product te promoten? Dan ben je bij ons precies aan het juiste adres! Vraag een offerte aan of neem contact op om jouw wensen te bespreken.

Offerte aanvragen

Snel contact

Voor evenementen

Voor bedrijven

Volg ons

Snel contact

+31 (0)651 807 107
Stuur een e-mail

Voor evenementen

Voor bedrijven

Volg ons

Algemene voorwaarden   Privacyverklaring   Website door EHS